WYNIK GODNY POCHWAŁY!

W dniu dzisiejszym odbył się XI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA SAMORZĄDOWCÓW w Radzyminie. Reprezentacja Miasta Marki zajęła w tym turnieju IV miejsce. Pragnę zwrócić uwagę na fakt, iż Marki startowały w tym turnieju po raz pierwszy mimo że była to już XI edycja tych zmagań. Samorząd Miasta Marki reprezentowali: Przewodniczący Rady Miasta Marcin Piotrowski, Arkadiusz Werelich, Grzegorz Miechowicz, Michał Jaroch oraz Naczelnik Wydziału Monitoringu i Obronności Zarządzania Kryzysowego Mirosław Grykałowski. Drużyny zgłoszone do turnieju zostały zobligowane do uiszczenia wpłaty wpisowego w kwocie 500zł. Oczywiście pragnąc wprowadzać nową jakość uczestnicy naszej drużyny pokryli koszty z własnej kieszeni. Taki turniej to idealny sposób na promowanie miasta Marki w powiecie i nie tylko . Turniej stał na bardzo wysokim poziomie o czym może świadczyć silna obsada. Nasz udział w tych zmaganiach to tylko dwa treningi przed ich rozpoczęciem. Tym bardziej uważamy, że zajęcie IV miejsca jest sukcesem. Do turnieju przystąpiliśmy bardzo zmotywowani i miało to odzwierciedlenie w fazie grupowej. Zajęliśmy w grupie pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie trzy mecze: Gmina Marki – Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie 1:0, Gmina Marki – Gmina Wołomin 2:1 oraz Gmina Marki – Gmina Tłuszcz 1:0. Turniej odbył się w bardzo przyjaznej i sportowej atmosferze. Zmagania trwały od godziny 9.00 do godziny 15.00 Z naszej strony pragniemy zapewnić, że w przyszłym roku postaramy się poprawić tegoroczne osiągnięcie.

Końcowa klasyfikacja turnieju wyglądała następująco:

1. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego
2. Gmina Ząbki
3. Gmina Tłuszcz
4. Gmina Marki
5. Powiat Wołomiński
6. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
7. Gmina Radzymin
8. Gmina Wołomin
9. Gmina Jadów

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.

2 myśli na temat “WYNIK GODNY POCHWAŁY!”

  1. Hmmm. Jako czytelnik czuję nieodosyt. Po fazie grupowej były jeszcze jakieś mecze? Brakuje wyników….

  2. Witam, wiesz Tadziu o porażkach nie rozmawiajmy 🙂 w półfinale dostaliśmy 0:2 od Ząbek w o trzecie miejsce 0:1 od Tłuszcza – odegrali się za fazę grupową. Niestety w końcówce zabrakło sił i troszkę szczęścia ale zmotywowaliśmy się do treningów całorocznych 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.