Biuro poseł Alicji Dąbrowskiej w Markach

W dniu 19 maja 2014 r. nastąpił wyjątkowy, bo historyczny moment w życiu Marek. Otwarte zostało pierwsze w dziejach miasta biuro poselskie, którego gospodarzem została poseł Alicja Dąbrowska. Mieszkająca od lat w Markach Pani poseł zadeklarowała zaangażowanie w działalność na rzecz Marek, ale i całego powiatu wołomińskiego. Należy pamiętać, że mareckie biuro ma zasięgiem obejmować cały powiat.

Wśród zaproszonych gości byli m. in. senator RP Anna Aksamit, burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński, zastępca burmistrza Dzielnicy Pragi-Północ Edyta Federowicz, czy zastępca burmistrza Radzymina Andrzej Siarna. Niestety w spotkaniu nie mógł wziąć udziału przewodniczący powiatowej PO Krzysztof Strzałkowski z uwagi na pilne sprawy zawodowe.

Struktury powiatowe godnie reprezentowali zastępcy przewodniczącego oraz przewodniczący powiatowych kół PO. Obecni byli również radni Po z powiatu wołomińskiego.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.