Wystartował Klub Obywatelski w Wołominie.

Wczorajsze spotkanie Klubu Obywatelskiego w Wołominie z udzialem m.in. minister Joanna Kluzik Rostkowska i prof. Konarzewskiego. Tematem spotkania edukacja – ta obecna i ta przyszła. ‪#‎klubobywatelski‬ ‪#‎gimnazja‬ ‪#‎codalej‬

Jak wiadomo Marki za chwilę startują z budową szkoły gimnazjalnej, dlatego korzystając z okazji nie omieszkałem zadać pytania – co dalej z gimnazjami?

Niby mają pozostać, ale tak naprawdę to wiemy tyle, że nic nie wiemy. Obecny rząd nie określił się do dziś co w tej sprawie, a samorządy takie jak ten marecki inwestują, bo muszą. Pytanie, czy zgodnie z wizją rządzących?

Poniżej link do wypowiedzi w sprawie przyszłości gimnazjów:

https://m.facebook.com/story.php…

13221647_1077935588941037_7012757787234159651_n.jpg

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.