Konferencja zakończona sukcesem!

W środę miałem przyjemność wspólnie z wicestarostą powiatu wołomińskiego Adamem Łossanem otworzyć genialną konferencję na temat obecnych zagrożeń szerokorozumianego internetu. Konferencja odbyła się pod honorowym patronatem rzecznika praw dziecka, a jej organizatorem było Starostwo Powiatu Wołomińskiego. Nie sposób nie wyróżnić wspaniałej pracy prelegentów: dr Anny Andrzejewskiej oraz dr hab. Józefa Bednarka, którzy to w sposób bardzo interesujący i przejmujący prowadzili swoje bloki tematyczne – jednym słowem – profesjonalizm.

Cieszy fakt, że mimo wczesnej godziny i środka tygodnia na sali Gimnazjum Miejskiego w Zielonce zasiadło tak wiele osób. To tylko potwierdza słuszność przeprowadzenia wspomnianej konferencji. Na koniec warto dodać, że pomysł zorganizowania konferencji narodził się na posiedzeniach Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki, której mam zaszczyt przewodniczyć. Chciałbym również nadmienić, a może raczej zapewnić, że, nie było to jednorazowe działanie, ponieważ mamy zamiar zbudować pewnego rodzaju program uświadamiający i edukujący o zagrożeniach rzeczywistych, jak chociażby dopalacze oraz tych wirtualnych związanych z cyberprzemocą.

Chciałbym także wyróżnić Panią Naczelnik Katarzynę Pazio, która włożyła dużo trudu w to, aby konferencja się odbyła, ale również za to, że została zorganizowana w sposób profesjonalny…

Więcej na:

http://www.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=2319

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.