Kto może? Niech pomoże!

Robisz zakupy w Auchan w Markach? Odwiedź punkt przedświątecznej zbiórki artykułów spożywczych i przemysłowych – PREZENT DLA SENIORA! Pomóż samotnym seniorom, których sytuacja życiowa nie pozwala na godne spędzenie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Odpowiadając na liczne pytania informujemy:
Akcja prowadzona jest w wielu lokalizacjach, czyli np w:
AUCHAN MARKI (specjalnie wyznaczonym punkcie w pasie kas – naprzeciwko salonu Orange),
ELPAT – księgarni przy ul. Braci Briggsów,
Szkole Podstawowej nr 1, przy ul. Okólnej,
Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Szkolnej,
Szkole Podstawowej nr 3, przy ul. Pomnikowej,
Szkole Podstawowej nr 4, przy ul. Dużej
Zespole Szkół nr 1, przy ul. Piłsudskiego,
Zespole Szkół nr 2, przy ul. Wczasowej

Wszystkie te miejsca znajdują się oczywiście w Markach.

Zbieramy następujące produkty:
Kawa, herbata, makaron, kasza, cukier, mąka, soki, miód, przeciery, przetwory, olej, konserwy, słodycze, kosmetyki, proszek do prania, płyn do prania, płyn do zmywania, itp. Jednym słowem wszystkie produkty, które nie wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych.

Akcja potrwa do 11.12.2016 r. Następnie w dniach 12-13.12.2016 r. członkowie i sympatycy naszego stowarzyszenia wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach dostarczą wcześniej przygotowane paczki. Pod opieką OPS-u znajduje się obecnie ok. 90 seniorów, którym pragniemy pomóc.

Nie bądź obojętny! Pomóż Seniorom spędzić piękne Święta Bożego Narodzenia.

15304089_1252270934840834_2646501767088040549_o

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.