Akcja zbiórki używanych zabawek zakończona sukcesem!

Muszę przyznać, że liczba zebranych zabawek, książek, gier, puzzli oraz bajek, które trafią do najbardziej potrzebujących mareckich dzieci – przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Efekty akcji będą z pewnością zauważalne poprzez uśmiechy na buziach wszystkich obdarowanych dzieci, a okazja ku temu znakomita – Dzień Dziecka 2017!

To właśnie w poniedziałek wszystkie zgromadzone dary zostały odebrane z wyznaczonych punktów, a następnie przeszły segregację od strony ich stanu wizualnego i technicznego. W miarę możliwości staraliśmy się wyeliminować wszystkie wadliwe zabawki, których należy przyznać było stosunkowo niewiele. Już dziś wszystko trafi do mareckiego OPS-u, który zajmie się dystrybucją zebranych darów do potrzebujących dzieci z terenu naszego miasta.

Z tego miejsca, dziękujemy Wszystkim Mieszkańcom Marek, którzy włączyli się w naszą akcję, dziękujemy Wam za Wasze wielkie serca! Dziękujemy Wam, że nie jesteście obojętni!

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom: Miasto Marki Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach @AuchanMarki Księgarnia ELPAT Zabawki Cynka Sklep GLOBI-MiraMar Sklep Krys-Mar Wesoła Lokomotywa Chatka Puchatka Niepubliczne Przedszkole nr 4 oraz wszystkim mareckim szkołom podstawowym.

Dziękujemy również patronom medialnym akcji: Radio FAMA Wołomin 94,7 FM Życie Powiatu na Mazowszu WWL24 Tuba Marek Ekspres Marecki

Podziękowania kierujemy także do Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki za objęcie naszej akcji honorowym patronatem.

Na końcu chciałbym podziękować wszystkim członkom naszego stowarzyszenia za zaangażowanie, a w szczególności: Agnieszka Gryżewska Piotr Gryżewski Magdalena Leszczyńska Marcin Werelich Ewa Fabiszewska Jacek Łukasiak Robert Sobecki Marzanna Resko-zachara Tomasz Romanik

Szczególne podziękowania należą się również Pani Dyrektor Ośrodek Pomocy Społecznej w MarkachMagdalena Rogalska-Kusarek

Jeśli kogoś pominąłem, to bardzo przepraszamy i obiecujemy szybkie uzupełnienie powyższego tekstu

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.