Wielkie Derby, czyli mecz odbojów: Marcovia Marki – Wicher Kobyłka na 50 urodziny naszego miasta!

Miło nam poinformować, że z okazji wielkiego święta naszego miasta, czyli 50-lecia nadania Markom praw miejskich (1 stycznia 1967 r.) – odbędzie się mecz oldbojów: Marcovia Marki – Wicher Kobyłka! Nastąpi to w najbliższą sobotę, tj, 10 czerwca, o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Wspólnej w Markach

Spotkanie zostanie zorganizowane przy ścisłej współpracy naszego stowarzyszenia z Marcovią Marki oraz Miastem Marki. Oczywiście nie możemy również zapominać o Wichrze Kobyłka, który przyjął zaproszenie do rozegrania tego wyjątkowego meczu, za co już dziś serdecznie dziękujemy. Mecz odbędzie się przy wsparciu naszych partnerów: Auchan Marki oraz Księgarni ELPAT – również pięknie dziękujemy!

Sobotnie rozgrywki będą doskonałą okazją do spotkania się zawodników Marcovii i Wichru, którzy na przełomie ostatnich kilkunastu, a czasem kilkudziesięciu lat reprezentowali barwy swoich klubów. W Pięćdziesiąte urodziny naszego miasta idealnie wpisuje się działalność klubu Marcovii. W czasie tych wszystkich lat – setki rozegranych meczów, tysiące kibiców zgromadzonych na trybunach i wiele niezapomnianych wspomnień…

Mecz oldbojów zostanie rozegrany w systemie 2 x 30 minut z 15 minutową przerwą, podczas której zostaną przeprowadzone konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Sędzią spotkania będzie doświadczony sędzia Lotto Ekstraklasy. Zawodnicy wystąpią w specjalnie na tę okazję przygotowanych koszulkach, a po zakończonym spotkaniu otrzymają pamiątkowe medale.

Postaramy się sprawić, aby ten wyjątkowy mecz był niezapomnianym widowiskiem, zarówno dla Mieszkańców Marek, jak i samych Zawodników. Już dziś serdecznie zapraszamy!

WIELKIE DERBY WWW

50_l_akceptacja_marki.jpg

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.