Uwaga! Konkurs na główne zdjęcie Forum Mieszkańców Marek – naszego forum!

Od pewnego już czasu chodziła za mną myśl zorganizowania konkursu w wyniku, którego wybrane zostanie główne zdjęcie (w tle) naszego forum. Oczywiście nie zakładam, że będzie to jedyne zdjęcie, które wykorzystamy w tym celu, ale możemy przyjąć, że będzie ono funkcjonowało, jako oficjalne zdjęcie forum do końca tego roku, czyli przez dwa najbliższe miesiące (wyjątkowo od 31.10.2017 r., w związku ze świętem). Po tym czasie zostanie ogłoszony kolejny konkurs wyłaniający zdjęcie na kolejne dwa miesiące i tak dalej…

Ogólne zasady konkursu są następujące:

Od dziś (20.10.2017 r.) do przyszłej środy (25.10.2017 r.) – nadsyłamy zdjęcia w formacie .jpg na adres mailowy: werelicharkadiusz@gmail.com

*zdjęcia najlepiej wysyłać w rozmiarze 925×250, to ustrzeże nas przed kadrowaniem zdjęcia do wymaganego przez FB rozmiaru.

1545884_636917896349675_110691050_n

*tematyka nadsyłanych zdjęć to: „Marki w obiektywie”; technika dowolna, zdjęcia przedstawiające obecne Marki, a nie te sprzed lat,

*w konkursie nie wezmą udziału zdjęcia o przekazie negatywnym, prześmiewczym, drwiącym, wulgarnym, itp.

Od czwartku (26.10.2017 r.) do niedzieli (29.10.2017 r.) – głosujemy za pośrednictwem zamieszczonej ankiety (bez możliwości wielokrotnego oddawania głosu)

*zdjęcia zostaną ponumerowane zgodnie z kolejnością ich przesłania i opublikowane do wglądu głosujących,  z podaniem ich autora

W poniedziałek (30.10.2017 r.) – ogłoszenie wyników

Od wtorku (31.10.2017 r.) – zwycięskie zdjęcie będzie oficjalnym głównym zdjęciem Forum Mieszkańców Marek

Nagrody:

I miejsce – książka „Rybak znad Morza Wewnętrznego” autorstwa Ursula K. Le Guina, oraz przewodnik turystyczny „Mazowsze. Turystyka piesza”

II miejsce – książka „Wszystko albo nic” autorstwa Evita Urbanikova oraz przewodnik turystyczny „Mazowsze. Turystyka piesza”

III miejsce – 4 x DVD „Klub Szalonych Dziewic” w osadzie Przybylska Anna, Dereszowska Anna, Łakomska Dominika, Buchowiec Monika,Wesołowski Jakub, Poniedziałek Jacek, Bobrowski Szymon, Woronowicz Adam, Bobek Filip oraz przewodnik turystyczny „Mazowsze. Turystyka piesza”

Już dziś zachęcam do fotografowania naszego miasta! Powodzenia!

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.